Încă un motiv de sărbătoare pentru jucătorii lui Sepsi! Laszlo Dioszegi a intrat în direct şi a făcut anunţul | VIDEO EXCLUSIV Încă un motiv de sărbătoare pentru jucătorii lui Sepsi! Laszlo Dioszegi a intrat în direct şi a făcut anunţul | VIDEO EXCLUSIV
Bernd Storck îl învinge clar pe Gică Hagi. ”Este uimitor!” Bernd Storck îl învinge clar pe Gică Hagi. ”Este uimitor!”
”Mai am două meciuri”. Cel mai râvnit jucătorul de la Sepsi a anunţat unde vrea să evolueze ”Mai am două meciuri”. Cel mai râvnit jucătorul de la Sepsi a anunţat unde vrea să evolueze
VIDEO | Vinerea neagră pentru Gică Hagi. ”E greu să accepţi o aşa ruşine”
Cosmin Matei a trecut cu bine peste o perioadă delicată. ”Am să merg la comisii să explic situaţia” Cosmin Matei a trecut cu bine peste o perioadă delicată. ”Am să merg la comisii să explic situaţia”
VIDEO | Farul - Sepsi 1-4. Sărbători pascale nefericite pentru trupa lui Hagi VIDEO | Farul - Sepsi 1-4. Sărbători pascale nefericite pentru trupa lui Hagi

VIDEO | Monza - Atalanta 1-2. Oaspeţii rămân în lupta pentru un loc de Champions League

Serie A Publicat de Daian Cutu pe 22 apr 2024

Atalanta Bergamo a învins în deplasare, scor 2-1, formaţia Monza, în etapa a 33-a din Serie A.

Atalanta Bergamo, semifinalistă în Liga Europa, a dominat prima repriză a meciului de la Monza, şi a deschis scorul în minutul 44, prin De Ketelaere. Oaspeţii şi-au concretizat dominarea şi în partea secundă, când a înscris El Bilal Toure, în minutul 72. Gazdele au reuşit să înscrie în minutul 89, prin Maldini, dar Atalanta s-a impus cu 2-1 şi este pe locul 6 în campionat, cu 54 de puncte. Monza este pe 11, cu 43 de puncte.