Ariana Pîrv, indisponibilă şase săptămâni, după accidentarea din meciul amical cu Germania Ariana Pîrv, indisponibilă şase săptămâni, după accidentarea din meciul amical cu Germania
VIDEO | Csikszereda - Gloria Buzău, în direct pe Prima Sport 1. A început partida! VIDEO | Csikszereda - Gloria Buzău, în direct pe Prima Sport 1. A început partida!
EXCLUSIV VIDEO | Tehnicianul a dat cărţile pe faţă! Motivul pentru care a părăsit formaţia din Superliga. „Cam aşa se întâmplă în România” EXCLUSIV VIDEO | Tehnicianul a dat cărţile pe faţă! Motivul pentru care a părăsit formaţia din Superliga. „Cam aşa se întâmplă în România”
Meciul Atalanta - Fiorentina, amânat în martie, se va disputa la 2 iunie Meciul Atalanta - Fiorentina, amânat în martie, se va disputa la 2 iunie
VIDEO | FCSB - CFR Cluj, astăzi, de la 20:00, în direct la Prima Sport 1! Zi de sărbătoare pe „Arena Naţională”. Echipele probabile! VIDEO | FCSB - CFR Cluj, astăzi, de la 20:00, în direct la Prima Sport 1! Zi de sărbătoare pe „Arena Naţională”. Echipele probabile!
AVANCRONICĂ | Duel stelar pe zgura de la Roma! Nadal – Hurkacz, în direct pe Prima Sport 4, de la ora 14:00 AVANCRONICĂ | Duel stelar pe zgura de la Roma! Nadal – Hurkacz, în direct pe Prima Sport 4, de la ora 14:00

VIDEO | Arsenal - West Ham 0-2! Surpriză în ultima partidă a etapei

Premier League Publicat de Tudor Moisa pe 29 dec 2023

Arsenal a pierdut, scor 0-2, împotriva West Ham, în ultima partidă a etapei.

• Transmisiunile din Premier League vă sunt oferite de Superbet

Scorul a fost deschis, în minutul 13, de Soucek, la capătul unei analize mai lungi a arbitrilor din camera VAR.

Scorul final a fost stabilit în debutul reprizei secunde, atunci când Mavropanos a trimis perfect după cornerul executat de Ward-Prowse.

Rezultatul putea fi şi mai drastic pentru Arsenal, dar Benrahma a ratat un penalti la ultima fază.

În urma acestei înfrângeri, Arsenal rămâne pe locul 2 în Premier League, la două puncte de Liverpool, în vreme ce West Ham urcă până pe şase.

Etapa viitoare, Arsenal are meci în deplasare cu Fulham, în vreme ce West Ham primeşte vizita lui Brighton.