Începe greul pentru campioana României! FCSB nu va fi cap de serie în turul II preliminar al Ligii Campionilor. Poate da peste adversari grei Începe greul pentru campioana României! FCSB nu va fi cap de serie în turul II preliminar al Ligii Campionilor. Poate da peste adversari grei
”Dacă voi fi acolo ar fi o onoare”. Vlad Chiricheş visează la EURO 2024 ”Dacă voi fi acolo ar fi o onoare”. Vlad Chiricheş visează la EURO 2024
Cristiano Ronaldo a ratat titlul în Arabia Saudită. Al Hilal a cucerit trofeul cu numărul 24 Cristiano Ronaldo a ratat titlul în Arabia Saudită. Al Hilal a cucerit trofeul cu numărul 24
Unul din cei mai experimentaţi jucători de la PSG şi-a anunţat plecarea Unul din cei mai experimentaţi jucători de la PSG şi-a anunţat plecarea
VIDEO | Athletic Bilbao - Osasuna 2-2. Gazdele revin de la 0-2 şi salvează remiza în minutul 90+6! VIDEO | Athletic Bilbao - Osasuna 2-2. Gazdele revin de la 0-2 şi salvează remiza în minutul 90+6!
Nottingham Forest – Chelsea 2-3. Londonezii leagă trei victorii la rând în Premier League Nottingham Forest – Chelsea 2-3. Londonezii leagă trei victorii la rând în Premier League

VIDEO | Canotorii Ionela şi Marius Cozmiuc le-au arătat colegilor străini de la Dinamo cum se trăieşte româneşte

Special Publicat de Daian Cutu pe 1 dec 2021

Canotorii Ionela şi Marius Cozmiuc le-au arătat colegilor străini de la Dinamo cum se trăieşte româneşte cu ocazia Zilei Naţionale. Îmbrăcaţi în straie populare, cei doi i-au întâmpinat cu pâine şi sare pe Mousavi şi van Heerden.

Mare fan al bucătăriei noastre, handbalistul ar fi poftit la ceva mai consistent, cum ar fi o porţie de sarmale. Pentru ca să nu fie luaţi prin surprindere, soţii Cozmiuc le-au explicat cum sunt tradiţiile în ţara noastră.

”Este sărbătoare, cel mai important moment istoric al României, din 1918”, a spus Mousavi, care a demonstrat că ştie istoria ţării în care joacă.