Jandarmeria Capitalei dezminte că ar fi interzis afişarea unui banner în care e reprezentat steagul Ţinutului Secuiesc la meciul Dinamo - AFK Csikszereda Jandarmeria Capitalei dezminte că ar fi interzis afişarea unui banner în care e reprezentat steagul Ţinutului Secuiesc la meciul Dinamo - AFK Csikszereda
Victorie pentru Al Sharjah, echipă antrenată de Cosmin Olăroiu, în campionatul Emiratelor Arabe Unite Victorie pentru Al Sharjah, echipă antrenată de Cosmin Olăroiu, în campionatul Emiratelor Arabe Unite
VIDEO | Pentru cine a venit? Cristiano Bergodi, spectator la Dinamo - Csikszereda VIDEO | Pentru cine a venit? Cristiano Bergodi, spectator la Dinamo - Csikszereda
VIDEO | Dinamo - Csikszereda 0-0, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start VIDEO | Dinamo - Csikszereda 0-0, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start
Un experimentat tehnician o vede favorită certă pe Dinamo cu Csikszereda. ”E greu de crezut că se poate întâmpla ceva”. | EXCLUSIV Un experimentat tehnician o vede favorită certă pe Dinamo cu Csikszereda. ”E greu de crezut că se poate întâmpla ceva”. | EXCLUSIV
S-a deschis un nou capitol! Arne Slot a devenit managerul lui Liverpool S-a deschis un nou capitol! Arne Slot a devenit managerul lui Liverpool

VIDEO | Napoli - Torino 1-1. Campioana din Serie A nu leagă rezultatele pozitive

Serie A Publicat de Daian Cutu pe 9 mar 2024

Torino a încheiat la egalitate vineri seara, în deplasare, scor 1-1, în faţa campioanei Italiei, Napoli, într-un meci din etapa a 28-a a Serie A.

Napoli a ratat două mari ocazii, în minutele 14 şi 16, prin Kvaratskhelia şi Osimhen, iar georgianul a trecut pe lângă gol şi în minutul 43. Totuşi, Kvicha Kvaratskhelia va deschide scorul în minutul 61, însă bucuria gazdelor a durat doar trei minute, pentru că Antonio Sanabria a egalat cu o foarfecă spectaculoasă.

Kvaratskhelia a mai avut alte două ocazii de gol în minutele 86 şi 90+3, iar partida s-a încheiat la egalitate, 1-1.

Napoli este pe locul 7, cu 44 de puncte, iar Torino e pe 10, cu 38 de puncte.