"A fost la "U" Cluj, mai nimic. A fost la under 20, 5-1, 7-1 luaseră bătaie". Bogdan Lobonţ, "măcelărit" de un fost atacant al Rapidului | VIDEO EXCLUSIV "A fost la "U" Cluj, mai nimic. A fost la under 20, 5-1, 7-1 luaseră bătaie". Bogdan Lobonţ, "măcelărit" de un fost atacant al Rapidului | VIDEO EXCLUSIV
"Eu nu mai antrenez niciodată, dacă voi avea şansa, la Rapid". Ce l-a determinat pe Marius Şumudică să facă o asemenea promisiune | VIDEO EXCLUSIV "Eu nu mai antrenez niciodată, dacă voi avea şansa, la Rapid". Ce l-a determinat pe Marius Şumudică să facă o asemenea promisiune | VIDEO EXCLUSIV
Jaqueline Cristian a urcat cinci locuri în clasamentul WTA Jaqueline Cristian a urcat cinci locuri în clasamentul WTA
"O să îi facem absolut toate poftele. Nu îl rugăm decât un singur lucru". Neluţu Varga, mesaj ferm pentru Dan Petrescu | VIDEO EXCLUSIV "O să îi facem absolut toate poftele. Nu îl rugăm decât un singur lucru". Neluţu Varga, mesaj ferm pentru Dan Petrescu | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Universitatea Craiova - FCSB, ASTĂZI, de la 21:00, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Oltenii întâlnesc campioana României VIDEO | Universitatea Craiova - FCSB, ASTĂZI, de la 21:00, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Oltenii întâlnesc campioana României
VIDEO | UTA Arad - FCU Craiova, astăzi, de la 18:00, în direct la Prima Sport 1! Meci crucial pentru olteni VIDEO | UTA Arad - FCU Craiova, astăzi, de la 18:00, în direct la Prima Sport 1! Meci crucial pentru olteni

VIDEO | Arsenal - Chelsea 5-0. ”Tunarii” au tras cu toată muniţia în londonezi

Premier League Publicat de Daian Cutu pe 24 apr 2024

Arsenal a învins la scor pe teren propriu, cu 5-0, pe Chelsea, în meci restanţă din etapa a 29-a a campionatului Angliei.

Au marcat: Trossard, în minutul 4, White, în minutele şi 70, 52 şi Havertz, în minutele 57 şi 65.

În clasament, Arsenal ocupă locul 1, cu 77 de puncte, iar Chelsea este pe 9, cu 47 de puncte.