VIDEO | ”Trebuie să consolidăm ce am făcut bine”. Rapid e fără victorie în play-off, dar Bogdan Lobonţ vede părţile bune VIDEO | ”Trebuie să consolidăm ce am făcut bine”. Rapid e fără victorie în play-off, dar Bogdan Lobonţ vede părţile bune
VIDEO | AS Roma – Juventus Torino 1-1. Derby-ul rundei din Serie A s-a  terminat indecis VIDEO | AS Roma – Juventus Torino 1-1. Derby-ul rundei din Serie A s-a terminat indecis
”Suntem departe”. Claudiu Petrila, discurs fără menajamente cu privire la situaţia de la Rapid ”Suntem departe”. Claudiu Petrila, discurs fără menajamente cu privire la situaţia de la Rapid
VIDEO | CFR Cluj - Rapid 3-2. A fost spectacol de zile mari la revenirea lui Dan Petrescu VIDEO | CFR Cluj - Rapid 3-2. A fost spectacol de zile mari la revenirea lui Dan Petrescu
Sezon de vis pentru Andrei Rublev! Rusul a câştigat Mastersul de la Madrid Sezon de vis pentru Andrei Rublev! Rusul a câştigat Mastersul de la Madrid
A murit fostul selecţioner de legendă al Argentinei, Cesar Luis Menotti A murit fostul selecţioner de legendă al Argentinei, Cesar Luis Menotti

VIDEO | Arsenal - Chelsea 5-0. ”Tunarii” au tras cu toată muniţia în londonezi

Premier League Publicat de Daian Cutu pe 24 apr 2024

Arsenal a învins la scor pe teren propriu, cu 5-0, pe Chelsea, în meci restanţă din etapa a 29-a a campionatului Angliei.

Au marcat: Trossard, în minutul 4, White, în minutele şi 70, 52 şi Havertz, în minutele 57 şi 65.

În clasament, Arsenal ocupă locul 1, cu 77 de puncte, iar Chelsea este pe 9, cu 47 de puncte.