OFICIAL | Corvinul Hunedoara a anunţat plecarea lui Marius Coman OFICIAL | Corvinul Hunedoara a anunţat plecarea lui Marius Coman
Costel Gâlcă luptă pentru Europa: „Trebuie să fim concentraţi la meciul nostru” Costel Gâlcă luptă pentru Europa: „Trebuie să fim concentraţi la meciul nostru”
Antrenorul care ar accepta imediat să vină la FCU Craiova: „De ce nu?” Antrenorul care ar accepta imediat să vină la FCU Craiova: „De ce nu?”
Cine arbitrează derby-ul Rapid - FCSB, din ultima etapă din play-off Cine arbitrează derby-ul Rapid - FCSB, din ultima etapă din play-off
Marius Şumudică agită apele înainte de derby-ul Rapid - FCSB: „Au câştigat primul lor titlu din istorie. Suntem la egalitate acum!” Marius Şumudică agită apele înainte de derby-ul Rapid - FCSB: „Au câştigat primul lor titlu din istorie. Suntem la egalitate acum!”
Arsenal se desparte de unul dintre cei mai vechi jucători din lot Arsenal se desparte de unul dintre cei mai vechi jucători din lot

Surpriză în Cupa Turciei! Galatasaray a fost eliminată în sferturi de Fatih Karagumruk

Alte campionate externe Publicat de Daian Cutu pe 29 feb 2024

Galatasaray, liderul campionatului turc, a fos eliminată, joi, de Fatih Karagumruk în sferturile de finală ale Cupei Turciei.

Fatih Karagumruk, locul 14 în campionat, s-a impus cu scorul de 2-0, pe terenul echipei Galatasaray.

Galatasaray nu a mai ajuns în semifinale din 2019.

Karagumruk va înfrunta Trabzonspor pentru un loc în finală. Cealaltă semifinală va opune Beşiktasş şi Ankaragücü.